Jak uspokojit zdravé i alkoholiky? | Prameny zdraví

Jak uspokojit zdravé i alkoholiky?

Přestože alkohol a cigarety patří mezi nejmasovější drogy a zároveň zlozvyky, které způsobují vážné poškození zdraví a předčasnou smrt, nemusíme rezignovat. Jestliže kuřáci to mají s odvykáním skutečně těžké, tak u těch, kteří se rozhodli přestat kouřit je úspěšnost po „naší odvykovce“ velmi vysoká.

Jak uspokojit zdravé i alkoholiky?

Rubrika: Alkohol | Typ článku: Články

Poměrně jednodušší to mohou mít denní konzumenti alkoholu, kteří si možná ani neuvědomují, že i menší dávka pravidelně – způsobuje mj. postupnou likvidaci nervových buněk, které se v těle již nikdy neobnoví! Konzumenti alkoholu, oproti kuřákům mají však výhodu v tom, že dnes ( pokud to nedokáží) již nemusí měnit svůj zvyk, ani převychovat chuť a přesto mohou pít zdravě!

Problém je v tom,že drtivá většina neví jak na to? Kde a co si proto obstarat ? Nedostatek informací bývá příčinou mnohých životních tragédií. Přitom stačí tak málo k tomu, abychom nebyli na každém kroku vlivem alkoholu ohrožování. Proto je tímto směrem připraven příští program KZ plný novinek, ve kterém za občanské sdružení Život a zdraví bude všem zájemcům radit MUDr. Pavel Sikora.

Klub zdraví se uskuteční v neděli 12. června 2005 v 16h v Katolickém domě v Kopřivnici.
V překvapivé ochutnávce si přijdou na své i zkušení koštéři vín atd. Vstupné dobrovolné.

Počet přečtení: 3 834 Datum: 1. 1. 1970