Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Časopis Prameny zdraví v digitální podobě

Jako novinku zavádíme od letošního roku možnost objednat si časopis Prameny zdraví nejenom v tištěné, ale také v digitální podobě.

Kurz zdravé výživy

Dovolujeme si vás pozvat na další přednášku  cyklu o prevenci a léčbě nemocí prostřednictvím zdravé výživy a životního stylu ve Společenském centru Prameny zdraví.

Rekondiční pobyty NEWSTART 2019

Chcete jet na zdravou dovolenou? Odpočinout si v krásné přírodě a přitom se ještě dozvědět leccos zajímavého? Vyzkoušet si na jeden týden takřka ideální životní styl? Zhubnout, snížit svoji hladinu cholesterou a krevního tlaku? Pak vyzkoušejte rekondiční a výukové pobyty NEWSTART.

Kurz PILATES v centru Prahy

Ve spolupráci s členkou našeho NEWSTART týmu si vám dovolujeme nabídnout 10hodinový kurz PILATES pro začátečníky v centru Prahy.

Novoroční doprodej

Chtěli byste si pořídit vegetariánskou kuchařku od bývalého šefkuchaře Country Life? Máte vy či někdo ve vašem okolí cukrovku 2. typu? Zajímá vás, jak nezemřít (nebo aspoň podstatně snížit své riziko) na patnáct hlavních příčin úmrtí? Zajímá vás konflikt Palestina vs. Izrael? Hledáte úlevu od některé z běžných potíží trávicího traktu? Chcete každý den začínat krátkým ranním zamyšlením? Chcete se ve svém životě lépe orientovat?

Právě vycházejí Prameny zdraví 1/19

V novém čísle dvouměsíčníku Prameny zdraví najdete mj. článek o tom, že nemoci srdce je možné zvrátit, jsou tedy léčitelné - a to "pouhou" změnou jídelníčku a životního stylu. Dozvíte se o důležitosti šlofíků, o tom, jakou roli může hrát hudba ve vašem životě. 

Program akcí na leden 2019

Byl zveřejněn program akcí ve Společenském centru Prameny zdraví Praha na leden 2019.

Právě vychází nové číslo Pramenů zdraví

Hlavním tématem nových Pramenů zdraví, které právě vycházejí, je otázka nadužívání léků a vitamínových doplňků. Na své si přijdou i milovníci hamburgerů, gekonů či příznivci domácího zavařování. Komplexní zdraví na stránkách časopisu Prameny zdraví.

Výzkum Masarykovy univerzity

Používáte internet nebo telefon k hledání informací či názorů a zkušeností ostatních ohledně stravování, cvičení či sportování? Například o zdravé stravě, vhodné dietě, nebo informace ohledně udržení či vybudování kondice?

Den zdraví pro vaše zaměstnance

Prameny zdraví, o.s. zúročují své dvacetileté zkušenosti a nabízejí oblíbenou aktivitu Den zdraví pro lepší zdraví. 

1 2 3 412