Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Žaloba

Majitel jednoho grilu (ve státě Arizona) žaluje druhého (na Floridě) - pro krádež myšlenky na podávání co nejnezdravějšího jídla. Tento soudní případ upoutal pozornost k bizarnímu a ostudnému aspektu dnešní společnosti.
Rubrika: Stravování
|
Typ článku: Poradna výživy

Obě stravovací zařízení podávají vedle jiných extrémně nezdravých potravin gigantické burgry, které mohou mít až 8 000 kalorií a jsou servírované s hranolky smaženými na vepřovém sádle spolu s přeslazenými nápoji uprostřed kouře z cigaret.

Číšnice v obou jídelnách jsou oblečené jako zdravotní sestry, s dekorativními motivy zdravotnických zařízení a přístrojů na měření EKG, defibrilátorů, kolečkových židlí atp. Ti návštěvníci, jejich tělesná hmotnost přesahuje 160 kilogramů, se mohou v obou zařízeních stravovat zdarma.

Můžete se usmát - ale ani tato skutečně extravagantní místa by nemohl existovat, pokud by se jim nedostávalo - podobně jako jiným - podpory od zákazníků. Pokud se budeme držet stranou od provozoven rychlého občerstvení, nebudou prosperovat a vymizí - anebo změní svoji nabídku směrem ke zdravějšímu jídelníčku. Záleží tedy v konečném důsledku na nás.

www.positivechoices.com

Počet přečtení: 2600
Datum: 27. 1. 2013