ZEMBAG, ekologická revoluce ve skladování brambor | Prameny zdraví

ZEMBAG, ekologická revoluce ve skladování brambor

I když se to nezdá, ale skladování brambor je docela věda. A proto byl vymyšlen unikátní pytel ZEMBAG. Jedná se o designový pytel do domácností, ale ne jen tak ledajaký. Tento pytel ekologickou cestou zabraňuje klíčení brambor a jejich zelenání.

ZEMBAG, ekologická revoluce ve skladování brambor

Rubrika: Ekologie | Typ článku: Články

Jeho kouzlo se skrývá uvnitř pytle, kde se nachází malý pytlíček s ekologicky připravenou směsí z kmínové silice, která efektivně působí proti klíčení a zelenání brambor až po dobu tří měsíců. Tento speciálně navržený pytel z jutoviny je kompletně zhotoven v chráněné dílně v České republice.

Proč bychom neměli jíst naklíčené brambory?

Naklíčené brambory obsahují jedovatý solanin, kterým se děti mohou přiotrávit a u dospělých může nadělat pěknou neplechu jako jsou průjmy a křeče v žaludku.

Dobrá rada na závěr: Naklíčené brambory buď raději vyhoďte, anebo si pořiďte náš ZEMBAG.

Chceme být k přírodě šetrní, a proto jsme se rozhodli jít na to ekologickou cestou. Jenže jelikož jsme na teprve na samém začátku, tak k tomu potřebujeme vaši pomoc. Podívejte se na stránky HITHIT: https://www.hithit.com/cs/project/4252/zembag-bojuje-proti-vyhazovani-brambor, kde najdete kompletní informace o našem projektu. Věříme, že se Vám ZEMBAG bude líbit a podpoříte nás.

S láskou, tým ZEMBAG

Počet přečtení: 2 851 Datum: 30. 11. 2017