Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

PUMA a First Mile vytvoří novou kolekci

Globální sportovní značka PUMA se spojila se společností First Mile, která podporuje nízkopříjmové komunity na Haiti či Tchaj-wanu. Obyvatelé těchto zemí shromažďují plastové lahve, které následně firma využívá pro výrobu recyklovaného polyesteru.
Rubrika: Ekologie
|
Typ článku: Články

Společnost First Mile podporuje ve svých sběrných sítích více než 4000 lidí, kteří shromažďují plastové lahve znečisťující okolí jejich domovů. Z takto získaných plastů firma vyrobila v roce 2018 více než 300 tun recyklovaného vlákna.

 „Znečištění plasty je v dnešní době jedním z nejnaléhavějších problémů, kterým svět čelí. Proto jsme nadšeni ze spolupráce s firmou First Mile, díky níž se můžeme podílet na jeho řešení, podporovat znevýhodněné komunity a prosazovat větší transparentnost dodavatelských řetězců,“ řekl Adam Petrick, globální ředitel marketingu značky PUMA.

Nová kolekce PUMA oblečení a obuvi vytvořená ve spolupráci s First Mile je k dispozici od začátku roku 2020. Koupí produktů z této kolekce podpoří zákazníci odpovědné zdroje a pomohou vytvářet pozitivní sociální a enviromentální dopad po celém světě.

Počet přečtení: 325
Datum: 23. 11. 2022