Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Příběhy domů

Chcete stavět dům? Chcete být šetrný ke svému zdraví a zároveň i životnímu prostředí? Zajímáte se o nejnovější informace o přírodním a nízkoenergetickém stavění? Na tyto a další otázky z praxe Vám odpoví odborníci i zkušení stavitelé na dvoudenním semináři pořádaném sdružením pro šetrnou výstavbu Ekodům, z.s.. Během programu bude prostor pro diskuzi s tvůrci, uživateli, i dalšími odborníky.
Rubrika: Ekologie
|
Typ článku: Články

Seminář Příběhy domů se uskuteční ve dnech 10. a 11. října 2015 v prostorách Emauzského kláštera v Praze, adresou Vyšehradská 49/320, 128 00 Praha 2 - Nové Město.

Konference navazuje svým formátem na úspěšný první ročník. Sobotní seminář představí současné metody přírodního a ekologického a zároveň ekonomického stavitelství na příbězích jednotlivých domů od projektu až po realizaci a užívání. Jedna přednáška = jeden dům. Domy představí  architekt  se  stavitelem  či  majitelem  pro  získání  komplexní představy o celém procesu. Během nedělní exkurze nabízíme ojedinělou možnost navštěvy realizovaných staveb z šetrných materiálů a přírodě blízké zahrady. Součástí bude diskuze s architekty a obyvateli. Bude tak možné získat širší zpětnou vazbu pro potenciální stavitele i odbornou architektonickou veřejnost.

Více informací naleznete na stránkách http://www.sdruzeni-ekodum.cz/pribehy-domu-2015.

Počet přečtení: 2580
Datum: 16. 9. 2016