Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT

Zájemci se mohou přihlašovat na dva dálkové kurzy, které ve školním roce 2013/2014 organizuje OS Prameny zdraví, jedná se o kurz Poradce zdravého životního stylu - lektor a kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Oba kurzy jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Probíhají víkendovou formou, jde o deset setkání (jednou měsíčně) vždy od pátku do neděle, a to od září 2013 do června 2014.

Mezi předměty kurzu Poradce patří např. zdravá výživa, prevence nemocí, veřejný projev, zdravý životní styl, příprava prezentací, Kluby a Výstavy zdraví, granty, přírodní léky. Celková hodinová dotace kurzu je 219 vyučovacích hodin. Cena kurzu (školné) je 10 500 Kč (v této ceně není započítána úhrada noclehů, stravy a studijních materiálů). Kurz začíná 13. září 2013.

Mezi předměty kurzu Masér patří např. základy masáže, fyzioterapie, somatologie, masážní postupy, přípravné procedury, etika, první pomoc. Celková hodinová dotace kurzu je 155 vyučovacích hodin. Cena kurzu (školné) je 6 300 Kč (v této ceně není započítána úhrada noclehů, stravy a studijních materiálů). Kurz začíná 27. září 2013.

Výuka probíhá ve venkovském areálu firmy Country Life v Nenačovicích (cca 20 kilometrů od Prahy, směr na Beroun).

Bližší informace a přihlášky prostřednictvím emailu: kurzy-prameny@seznam.cz, případně na webových stránkách: pramenyzdravi.webnode.cz.