Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Den Země? Ecover!

22. dubna se po celém světě tradičně slaví Den Země. Oslavte ho tak, že uděláte svou domácnost zase o kousek ekologičtější. Tipem firmy Country Life pro uvědomělé zákazníky je ekologická drogerie Ecover.

Jestliže už ji používáte, vyzkoušejte něco nového ze sortimentu (nebo můžete používat své oblíbené prostředky, ale nakoupit je ve velkoobjemovém balení - budete tak šetřit nejen přírodu, ale i vaší peněženku). A jestliže je neznáte, máte právě příležitost vyzkoušet je za výhodnou cenu - ještě stále totiž probíhá akce Přivítejme jaro, do které Country Life zařadili i vybrané výrobky Ecover.

Ekodrogerie Ecover neobsahuje žádné složky pocházející z ropy, je naopak vyrobená výhradně z rostlinných a minerálních surovin. Je rychle a úplně biologicky rozložitelná. U Ecoveru navíc není ekologický jen obsah, ale i obal. Od roku 2011 jsou obaly vyráběné z cukrové třtiny a jsou 100% recyklovatelné. A ekologický je v Ecoveru i provoz. Firma vlastní jedinečné ekologické továrny a odměňuje své zaměstnance za to, když jezdí do práce na kole!