Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Kurz kreslení

Pokud si chcete odpočinout od všedních starostí, přijďte na mini kurz kreslení už zítra 28. ledna od 18.00 hod. Použijete svoje pocity, vlastní představy a vytvoříte si originální obraz, který si odnesete sebou.

Termíny rekondičních pobytů na rok 2014

Rekondiční pobyty NEWSTART jsou určeny těm, kteří chtějí chorobám předcházet, případně je léčit bez léků a přírodní cestou, těm, kteří si chtějí vyzkoušet jeden týden optimálního jídelníčku i životosprávy, i těm, kteří si chtějí odpočinout a něco nového se přitom dozvědět.

Klub zdraví

Srdečně vás zveme na další setkání Klubu zdraví v úterý 21. ledna od 18:00 hodin ve Společenském centru. Tentokrát se dozvíte 35 nejzdravějších produktů v České republice s ochutnávkou.

Chcete být štíhlá a zdravá?

Leden je měsíc novoročních předsevzetí - a pro leckterou ženu tak i měsícem, kdy chce zhubnout. Prameny zdraví mají v tomto ohledu co nabídnout.

Cesta výjimečné ženy

Zveme vás na úterý 14. ledna od 18:00 hodin na první tzv. ženský večer. Jedná se o pravidelná setkávání pro ženy, které chtějí hledat svoji vnitřní rovnováhu, dobře si popovídat a načerpat novou energii do dalších dnů.

Vánoční koncert

Srdečně vás zveme na vánoční koncert pěveckého sboru Charmone ve Společenském centru. Sbor představí písně různých žánrů, které spojuje vánoční poselství již tento pátek 20. prosince od 18:30 hodin.

Jak vytvářet správné mezilidské vztahy

Jak vytvářet správné mezilidské vztahy aneb Jak si (ne)hledat životního partnera. To je název třídenní série přednášek, které představí Mgr. Libor Votoček ve Společenském centru Prameny zdraví od 16. do 18. prosince.

Klub zdraví - Vaříme zdravě i o vánocích

Klub zdraví představuje téma vaříme zdravě i o vánocích. V pondělí 2. prosince se naučíme jak na to! Těšíme se na vás ve Společenském centru v 18:00 hodin.

Dejte šanci svému zdraví

Nechte si ZDARMA poradit od profesionálů zdravého životního stylu. Ve čtvrtek 28. listopadu od 10.00 do 17.00 hodin si můžete ve Společenském centru mimo jiné nechat změřit krevní tlak a tuk v těle.

Už je to za mnou - příběh bývalé anorektičky

Michala Jendruchová ve spolupráci s občanským sdružením Prameny zdraví představí svoji osobní zpověď o kruté nemoci zvané anorexie ve středu 20. listopadu v 18.00 hod. v prostorách Společenského centra.

14 5 6 7 8 9 1012