Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Klub zdraví

Těšíme se 8. dubna v úterý od 18:00 hodin na oblíbený a již tradiční Klub zdraví, kde se dozvíme "mňamkoviny" z jarní zahrádky s Romanem Uhrinem.

Kurz kreslení

Druhé pokračování mini kurzu kreslení, kde se můžete dozvědět další praktiky nutné k tomu, abyste pochopili princip kreslení a různých technik. 18. března ve Společenském centru od 18:30 hodin.

Vše o běhu

Věděli jste, že 30 minut běhu denně zahání depresi a úzkost? O běhání včera i dnes s běžcem, který patřil v osmdesátých letech mezi špičkové československé vytrvalce. Ve čtvrtek 27. března od 18:00 hodin.

Cesta výjimečné ženy

Neobyčejné setkání pro ženy, které chtějí nalézt svou vnitřní harmonii, společně si popovídat a načerpat novou sílu do dalších dnů. V úterý 11. března od 18:00 hodin ve Společenském centru.

Osobní zpověď Ruth Kantorové

Pravdivý příběh o síle přímluvných a vroucích modliteb matky tří dětí. Nechte se inspirovat a přijďte si poslechnout osobní svědectví ve čtvrtek 6. března od 18:00 hodin ve Společenském centru.

Co se to ve světě děje

Zveme vás na přednášku o širších souvislostech naší doby a blízké budoucnosti, kterou představí Tomáš Chmel ve Společenském centru Prameny zdraví 4. března od 18:00 hodin.

Den zdraví

Dejte šanci svému zdraví a nechte si poradit od profesionálů zdravého životního stylu. V úterý 18. 2. od 10:00 do 17:00 vám zdarma změříme krevní tlak, tuk v těle a mnoho dalšího. Těšíme se na vás.

Aby vztahy vydržely...

Ve čtvrtek 13. února od 18.00 hodin se ve Společenském centru koná velmi zajímavá přednáška s názvem Aby vztahy vydržely. Nechte se inspirovat tématem, který může změnit váš život.

Cesta výjimečné ženy

V úterý 11. 2. se můžete těšit na další pokračování setkávání žen s názvem Cesta výjimečné ženy. Přijďte si společně popovídat pod vedením mesiánské židovky Irit Vyskočilové od 18:00 hodin.

Vegetariánská strava nejen pro léčbu cukrovky

Zveme vás na velmi zajímavou přednášku v úterý 4. 2. od 18.00 hodin zaměřenou na vliv a účinky vegetariánské stravy na náš organismus (nejen) při onemocnění cukrovkou. Přednášející je MUDr. Hana Kahleová PhD.

13 4 5 6 7 8 912