Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Minikurz kreslení

Ve čtvrtek 4. a 25. září

Kreslíme pro radost. Provádět vás bude Patrik Kantor, Senior Digital Art Director v reklamní agentuře McCann Erickson

Emoční inteligence

Emoční inteligence je pro úspěch v osobním i pracovním životě důležitější než známé IQ. Přednáška 10. a 12. června od 18:00 hod. vás seznámí se způsoby, jak emoční inteligenci zlepšovat a dosáhnout životní spokojenosti.

Pozitivní řešení životních problémů a krizí

Ve čtvrtek 22. května od 18:00 hod. se můžete těšit na přednášku o tom, jak pozitivně řešit konflikty a problémy ve vašem životě. Přednášku povede křesťanský psycholog PhDr. Josef Hrdinka.

Cesta výjimečné ženy

Srdečně vás zveme na další setkání pro ženy, pod vedením mesiánské židovky Irit Vyskočilové v úterý 20. května od 18:00 hodin. Přijďte si popovídat a načerpat novou sílu do dalších dnů. Těšíme se na vás.

Co určuje kvalitu našeho života

V úterý 13. 5. v 18:00 hodin vás srdečně zveme na přednášku s názvem Co určuje kvalitu našeho života. Profesor RNDr. Vladimír Král, DSc. bude hovořit o řadě faktorů, které ovlivňují životní spokojenost.

Umění porodit

Mohu rodit doma? Mohu rodit v porodnici jako doma? Je porod doma legální? Bezpečí u porodu, praktické informace a další témata se můžete dozvědět na přednášce/besedě 6. května od 18:00 hodin ve Společenském centru.

Kurz kreslení

Zveme vás na volné pokračování minikurzu kreslení pod vedením profesionála. Tentokrát se naučíme vyrábět koláže. Těšíme se na vás 29. dubna od 18:30 hodin v prostorách Společenského centra.

Cesta vyjímečné ženy

Již čtvrtá série setkávání žen, které chtějí nalézt svou vnitřní harmonii, společně si popovídat a načerpat novou sílu do dalších dnů. Těšit se můžete na úterý 22. dubna od 18:00 hodin.

Velikonoční koncert

Srdečně vás zveme na velikonoční koncert pěveckého sboru Charmone z Mnichova Hradiště a to 17. dubna ve čt od 18:00 hodin. Repertoár sboru zahrnuje skladby mnoha pestrých žánrů.

Modlitba jako pokoj do mého života

Trápí vás nemoc, deprese, úzkost a vy nevíte, jak si s nimi poradit... Rádi vás přivítáme ve Společenském centru ve čt 10. 4. v časovém rozmezí od 18:00 do 19:30 hodin. Svěřte se - my se za vaše potřeby pomodlíme.

1 2 3 4 5 6 7 812