Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Beskydy hlásí jasno

Třetí letošní rekondiční pobyt NEWSTART, který se konal od 6. do 13. června v Beskydech, se vydařil. Fotoreportáž z pobytu přiblíží atmosféru těm, kteří se na něj teprve chystají - a připomene zážitky těm, kteří se jej zúčastnili.

Právě vycházejí Prameny zdraví 4/2010

V článku Třešničky na dortu si přečtete o mnoha pozoruhodných látkách, které se nacházejí v zelenině a ovoci a nejenom nabízejí ochranu před rakovinou prsu, ale také mohou – spolu s dalšími opatřeními – pomoci při její léčbě.

Last Minute NEWSTART Beskydy

Poslední volná místa na rekondiční a výukový pobyt v Beskydech. Pobyt se koná v horské chatě Dům sv. Josefa na Gruni v termínu 6.-13. června.

Právě vycházejí Prameny zdraví 3/2010

V novém čísle časopisu Prameny zdraví si můžete přečíst zajímavý rozhovor s dr. Johnem Scharffenbergem (85) Prodloužit si život.

Last Minute NEWSTART Krkonoše

Poslední volná místa na rekondiční a výukový pobyt v Krkonoších. Pobyt se koná v penzionu Hájenka v obci Rezek (nad Rokytnicí) v termínu 9.-16. května.

LAST MINUTE Newstart

Ještě jsou volná místa na výukový a rekondiční pobyt NEWSTART, který pořádáme v termínu 11.-18. dubna 2010 v hotelu Maxov v Jizerských horách.

Magazín zdraví nyní redesignován

Připravili jsme pro vás nový, moderní design našich stránek. Věříme, že uvítáte přehlednější řazení a jednodušší prohledávání naší databáze, v níž se nachází již přes tři a půl tisíce článků o zdraví.

Nové termíny rekondičních pobytů

Rekondiční pobyty NEWSTART jsou mimořádnou příležitostí, jak nastartovat své zdraví. Pojeďte s námi! Od dubna do října každý měsíc jeden pobyt. V Jizerských horách, Krkonoších nebo Beskydech, na Šumavě či Českomoravské vrchovině.

19 10 11 12