Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Sedmdesátiletá vypadá na 40

Je známo, že jedním z nejefektivnějších způsobů, jak si prodloužit život, je konzumovat málo kalorií. Někteří jedinci se tak dožili vysokého věku.

Časopis Prameny zdraví nyní i online

Nejnovější číslo časopisu Prameny zdraví vydávaného stejnojmenným občanským sdružením (které provozuje tyto webové stránky) si můžete nyní zakoupit a rovnou i stáhnout online.

Nutrition Facts

Ve světě, kde si rady odborníků často vzájemně protiřečí, přinášejí stránky Nutrition Facts, na které vás chceme upozornit, stovky srozumitelných videí s nejnovějšími informacemi z oblasti výzkumu o výživě. Každý den přibývá jedno nové video!

Každý pátek nové recepty - hubněte zdravě!

Každý pátek můžete na stránkách Magazínu zdraví získat novou inspiraci, co zdravého a chutného uvařit o nadcházejícím víkendu.

Chcete zhubnout?

Až do konce února můžete na stránkách Magazínu zdraví sledovat sérii článků o důležitosti sacharidů a vlákniny pro zdraví (i štíhlou linii) člověka. Nepřehlédněte, vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Kvalitní informace, které motivují ke změně jídelníčku.

Termíny rekondičních pobytů na rok 2012

Rekondiční pobyty NEWSTART jsou určeny těm, kteří chtějí chorobám předcházet, případně jé léčit bez léků a přírodní cestou.

Časopis Prameny zdraví v síti PNS

Časopis Prameny zdraví vydávaný stejnojmenným občanským sdružením je nyní blíže svým čtenářům.

Last minute rekondiční pobyt v Jizerkách

Milí zájemci o zdravý životní styl, máme poslední dva pokoje volné na rekondiční a výukový pobyt, který se koná v termínu 3.-10. července v hotelu Maxov v Jizerských horách. Využijte tuto mimořádnou příležitost - nabízíme last minute slevu 10 %.

Život bez oka

Milí návštěvníci, chtěli bychom vás upozornit na novou webovou stránku, která vznikla jako potřeba podat pomocnou ruku lidem, kteří stojí na začátku své nelehké cesty, kdy se rozhodují pro odstranění oka.

Je české zdravotnictví nemocné?

MUDr. Jan Hnízdil, lékař a publicista, autor knihy Mým marodům, se zamýšlí v rozhovoru zveřejněném v Pramenech zdraví 2/2011 - které právě vycházejí - nad stavem českého zdravotnictví.

17 8 9 10 11 12