Trápí Vás klimakterické obtíže a nechcete, nebo nesmíte podstoupit rizika hormonální léčby? | Prameny zdraví

Trápí Vás klimakterické obtíže a nechcete, nebo nesmíte podstoupit rizika hormonální léčby?

Přírodní nehormonální preparát SARAPIS díky výjimečně širokému složení, včelí mateří kašička (Gelée Royale), květní pyl, fermentovaný pyl (perga), koenzym Q10, selen, lecitin, beta karoten, železo, vitamín C a vitamín E může v mnohém konkurovat hormonální léčbě a v některých účincích ji i předčí.

Trápí Vás klimakterické obtíže a nechcete, nebo nesmíte podstoupit rizika hormonální léčby?

Rubrika: Přírodní léčba | Typ článku: Rady lékaře

Včelí mateří kašička v kombinaci s květním a fermentovaným pylem obsahuje: (vitamíny A, B1 až B6, B12, C, niacin, enzymy, 18 různých aminokyselin, minerální látky, stopové prvky - Ca, K, Mg, Cu, P, Fe, Mn, Zn, Co, S a Si). SARAPIS velice dobře zabírá na tzv. vegetativní klimakterický syndrom, který mimo jiné zahrnuje: návaly horka a potu, bolesti hlavy, migrény, bušení srdce, podrážděnost, deprese, zvýšenou únavu, poruchy koncentrace, závratě, nespavost, ale i na jiné problémy spojené s přechodem, jako například poruchy menstruace, močová inkontinence, vypadávání vlasů, zvýšená lomivost nehtů, zhoršení zraku, pálení a svědění v pochvě, suchost kůže a sliznic, snížení libida, otoky a bolesti kloubů a mnoho dalších příznaků.

Jak dokazují výsledky testů, dochází po měsíčním užívání Sarapisu k podstatnému zlepšení celkového zdravotního stavu v průměru u 84% uživatelek. Při dlouhodobějším užívání se účinnost dále zvyšuje. Sarapis byl testován také na osteoporózu, kde po ročním užívání došlo k zastavení osteoporózy, nebo k mírnému nárůstu hustoty kostí.

Sarapis nemá vedlejší nepříznivé účinky. Opatrnosti by ovšem měly dbát osoby alergické na včelí produkty. Mezi ženami je velmi oblíben, jelikož přes svou vysokou účinnost nezvyšuje tělesnou hmotnost uživatelek a mohou jej užívat i ženy s bolestmi hlavy a migrénami, tromboembolickým onemocněním, zánětem žil, křečovými žílami, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, epilepsií, myomy, bolestmi a otoky nohou, chronickými poruchami jaterních funkcí aj.

SARAPIS je volně prodejný v lékárnách. Prodejní cena 30-ti kapslového balení je přibližně 240 Kč a cena 60-ti kapslového balení je přibližně 450 Kč.

Jestliže jste vyzkoušeli již "všechno" a stále Vás tyto obtíže trápí, zavolejte na bezplatnou poradenskou linku Centra život a zdraví, kde obdržíte podrobné informace o léčbě těchto obtíží a také kontakt na lékaře, kteří mají s touto léčbou dlouhodobé zkušenosti. Telefonní čísla této bezplatné linky jsou 800 100 464 a 800 100 140.

Volat můžete Po až Čt od 9 do 16 hod. a Pá od 9 do 12 hod. Své dotazy můžete také zasílat na e-mailovou adresu: [email protected]. Internetové stránky: www.vegall.cz.

Počet přečtení: 8 679 Datum: 4. 7. 2007