Aktuality | Prameny zdraví

Aktuality

Tajemství hudby

Nenechte si ujít nevšední přednášky na téma síla hudby a její okultní (tedy skrytá) symbolika. Tajemství hudby představí Denisa Kantorová, a to 11. a 12. listopadu vždy od 18.00 hodin.

Kornelius Novak v Praze

Na strhující příběh Kornelia Novaka o proměňujícím setkání s Bohem se můžete těšit v pondělí 4. listopadu od 18.00 hodin ve Společenském centru Prameny zdraví v Praze.

Klub zdraví: Zaostřeno na bílkoviny

Klub zdraví představuje: Zaostřeno na bílkoviny. V pondělí 21. listopadu se můžete těšit na Romana Uhrina a jeho zdravé recepty.

Poptávka po preparátech pro mužské klimakterium vzrostla

Prodej produktů pro zmírnění nežádoucích projevů mužského klimakteria neboli andropauzy neustále stoupá. Poptávka po preparátech pro mužské klimakterium vzrostla oproti roku 2009 o 22 %.

Židovské večery

Občanské sdružení Prameny zdraví pořádá v úterý 15. října od 18.00 hod. ve svém Společenském centru první tzv. Židovský večer. Nechme se inspirovat mesiánskými Židy a nahlédněme do jejich historie.

Kurz "vaření" - Secret of RAW

Na kurz "vaření" - Secret of RAW (tajemství syrové stravy) se můžete těšit již ve středu 16. října od 18.00 hodin ve Společenském centru Prameny zdraví.

Jak číst a porozumět Bibli

V České republice, zemi, jejíž obyvatelé mohou být hrdí na své předky, jako byli třeba Jan Hus či Jan Ámos Komenský, je dnes jenom málo lidí, kteří Bibli vezmou vůbec někdy do ruky.

Zdravé mlsání chutná i bez cukru

Prameny zdraví založily ve spolupráci s občanským sdružením Život a zdraví po celé republice za poslední desetiletí několik tuctů tzv. Klubů zdraví.

Stvoření vs. evoluce

Od září se opět rozjíždí program přednášek a seminářů ve Společenském centru Prameny zdraví, které provozuje naše stejnojmenné občanské sdružení v centru Prahy. Program začíná sérií přednášek mladého vědce, "létajícího profesora" Mgr. Libora Votočka, absolventa MFF UK Praha, na téma Stvoření vs. evoluce aneb Darwin a New Age.

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT

Zájemci se mohou přihlašovat na dva dálkové kurzy, které ve školním roce 2013/2014 organizuje OS Prameny zdraví, jedná se o kurz Poradce zdravého životního stylu - lektor a kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

15 6 7 8 9 10 11 12