Pobyty NEWSTART

Rekondiční a výukové pobyty NEWSTART jsou postaveny na několika jednoduchých principech, které pomáhají předcházet nemocem a vracet ztracené zdraví. - NEWSTART. Pro rodiny i jednotlivce, pro mladé i pokročilé. Nová přátelství, nové dojmy, nový začátek.

 • Proč pobyty pořádáme

  Všichni chceme žít, naplno žít. Snad proto většina z nás příliš mnoho jí a někdy i příliš mnoho pracuje - a naopak málo se pohybuje a málo spí.

 • Co je to NEWSTART

  NEWSTART je akronymum, jehož jednotlivá písmena v angličtině představují počáteční písmena slov, jež vyjadřují osm základních stavebních kamenů pro dosahování úplného zdraví. Na týdenním rekondičním pobytu NEWSTART budete mít možnost setkat se s každým z nich!

 • Co konkrétně nabízíme

  Nabízíme vám pohodlné ubytování, výbornou čistě vegetariánskou kuchyni, masáže od našich zkušených masérů/masérek, rehabilitační cvičení na páteř, školu zdravého vaření a bohatý program přednášek z oblasti zdravé výživy a životního stylu.

 • Komu jsou pobyty určeny

  Rekondiční a výukové pobyty Newstart nejsou zaměřeny pouze na zájemce o zdravou výživu a životosprávu. Jsou určeny široké veřejnosti.

 • Rozhovor

  "Ráda bych vám poděkovala za ozdravný pobyt NEWSTART v hotelu Horník. Byla jsem na tom zdravotně velice špatně a účast na této rekondici jsem tak trochu nebrala vážně - i když to byla taková má poslední zkouška, jestli se dá něco změnit stravou.

 • Místa konání

  Rekondiční pobyty NEWSTART zcela záměrně pořádáme v místech, která jsou vzdálena od civilizace. Pronajímáme si několik objektů, obvykle v horských oblastech. Chceme svým hostům nabídnout ideální, bezstresový režim a to nejlepší z přírodních krás!

 • Ohlasy účastníků

  Za léta pořádání prošlo u nás pobyty NEWSTART již několik tisíc účastníků. Těm nejmladším nebylo ještě ani devět měsíců, ti nejstarší překročili devadesátku. Průměrný pokles hladiny cholesterolu za týden pobytu činí 0,5 mmol/L. Co nás ale nejvíce těší, je,...

 • Ceny, termíny, online přihláška

  Cena zahrnuje plnou penzi, ubytování, vyšetření, konzultace, masáže, rehabilitační cvičení, školu vaření, přednášky.

 • Archív pobytů

  Desítky a stovky fotek přiblíží neopakovatelnou atmosféru jednotlivých pobytů těm, kteří se na ně teprve chystají, a připomenou ji těm, kteří již jeden či více z nich absolvovali.